Önemli Bilgilendirme : 4207 sayılı kanun gereği online tütün satışı yapılması yasaktır. Mağazamızdaki tütün çeşitleri için 05302621428 WhatsApp hattından bilgi alabilirsiniz.

Naimi berceste deri marpuç


(%8 indirimli fiyat)

Gönderim : Ücretli Kargo
Ürün Kodu : nb
Stok Durumu: 4 adet
Kategori : Naimi marpuç modelleri ve fiyatları
Marka: Naimi

Adet:
Ürün Açıklaması

Naimi berceste deri marpuç

Nargilenin en önemli parçalarından birisi marpuçtur. Klasik tatlar için kullanılan marpuç modelidir. Klasik tatlarda tat tutan marpuç kullanılması daha iyidir. Naimi markasının en güzel marpuç modelidir. Tat tutma özelliği vardır. Naimi marpuç berceste deri ahşap marpuç görsel olarak da iyidir. Berceste nargile marpucunda fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Dayanıklılık açısından bu ağaç çok kalitedir. Marpucun ağız kısmında sipsi giren yerde iç tarafında metal eklenmiştir. Naimi marpuçlarında bu metal eklentiyi görebilirsiniz. Metal kısım ne işe yarar? Marpucun ağız kısmının sipsi takarken bazen çatla oluşabiliyor. Bu çatlamanın oluşmaması için böyle bir çözüm yolu denenmiştir. Metal kısmın genişliği 9 mm olup çekim için iyidir.

Naimi Berceste nargile marpucu modelinde deri kısmında keçi derisi kullanılmıştır. Klasik tatlar için keçi derisi kullanılması marpucun kalitesini arttırmaktadır. Keçi derisi tadı emer ve tat tutar. Tek tat içtiğinizde hep o tadı verir. Marpucun iç bölümünde yapıştırıcı kullanılmamıştır. Doğal macun ile yapıştırma yapılmıştır. İlk çekimde tat oturtma olayı gerçekleşir. Marpuçta naimi logosu mevcuttur. Tutma yerinde deri üzerinde çapraz dikiş yapılmıştır. Aşınma açma gibi sorunlar için güzel bir dikiş kullanılmıştır.

Naimi marpuç yıkanır mı?

En çok sorulardan birisi ahşap model nargile marpuçları yıkanılır mı? Kesinlikle yıkanmaz. Su ile temas ettiğinizde marpucu kullanamazsınız. Marpucun sadece ağız kısmı nargile harbisi ile fırçalanır. 

Naimi marpuç ölçüleri

  • Tutma yeri 60 cm
  • Tamamı 160 cm 

 

Bu marpuç anason marpucu, capi marpucu, gül ve üzüm gibi klasik tatlarda en iyi nargile marpucu diyebiliriz. Kahveci nargile takımları için en iyi marpuç modelleri arasındadır. Siparişleriniz de özel bir renk istiyorsanız bize bildiriniz. 

Benzer Ürünler
400.00₺

Naimi deluxe marpuç Naimi marka marpuçların en iyisi deluxe modelidir. Fiyatından be...

190.00₺

Naimi zigzag büyük boy deri marpuç Nargile marpuç üretici naimi markas...

130.00₺

Naimi wood king deri marpuç Ahşap deri marpuç wood king modeli satışta. Naimi marka...

190.00₺

Naimi zigzag küçük boy marpuç Naimi markasının marpuç modellerinden...

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

KABUL EDİYORUM