Babil 2006

Babil Fi Çantalı NargileBabil 2006 markasının en güzel nargile takımlarından bir tanesidir. ...

Babil 2006

Piyasada gerçekten sağlam firmalar arasında yer alan ve ürünleri ile sektörde güçlü olan firmalardan bir tanesidir. Babil 2006 markasının nargile takımları modern kullanışlı ve fiyat ortalaması ile dikkat çekmektedir.  Ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesi gerçekten fiyatına değiyor. Babil markasının ürünleri aşağıda kısa olarak açıklamalarda bulacağız. 

Sektörde hemen hemen  her gün yeni modellerde  nargile takımları üretilmektedir. Teknoloji ile her geçen modern şık takımlar pazarda yerini almaktadır. Babil 2006 markasının masaüstü ve konya modelleri ve bunun yanında tat tutmayan malzemesi 304 çelikten kullanılan nargile takımları vardır. 

Babil 2006 nargile takım modelleri

Masaüstü  babil 2006 nargile takımları modelleri arasında cam şekli silindir şeklinde model vardır. Gövde kısmı kilitli sistemdir. Tepsi renkli çelik kaplamalıdır. Bunun yanı sıra masaüstü modelleri arasında kuru kafa nargile takım modelini de üretmişlerdir. Aynı şekilde renkli tepsi ve  cam kalitesi gövdede kullanılan malzeme kalitesi oldukça iyidir. Tüm modellerinde olduğu gibi gövde kısmında kilitli sistem kullanılmıştır.

Babil 2006 Konya takım modelleri

Piyasada en çok koşan modellerden bir tanesidir. Gerçekten çekim rahatlığı performans kalitesi oldukça iyidir. Kullanılan cam kalitesi çok başarılıdır. Kolay kolay kırılmaz. Gövde kısmında kullanılan malzemeler kaplama olarak çok başarılı ve boyası da kolay kolay atma yapmaz. Cam içerisine giren ser kısmı çeliktir.  Tepsi seçeneklerinde renk ve düz tepsi olarak  2 kısımda satış yapılmaktadır. Tüm nargile takımlarında tahliye sistemi mevcuttur. 

Marpuç girişleri sabit değildir. İstediğiniz marpucu kullanabilirsiniz. Örneğin kullan at marpuç veya ahşap deri marpuç silikon marpuçlar vb... Giriş yeri hepsine uyumludur.

Babil  2006 firmasının ürünleri herkese hitap etmektedir. Hem fiyat aralığı ile hem de performans olarak gerçekten kaliteli ürünler ile her geçen gün ürün ağını büyütmektedir narsev firması olarak sizlere babil markasını satmaktan mutluluk duyuyoruz.