Oduman

Oduman

Oduman markasının kısaca yakından tanıyalım. Sektörde ki firmalar arasına 2014 yılında girmiştir. Uğur mak. San. İnş. bünyesinde markalaşmıştırOduman markası gerçekten sektörde farklılık yaratan firmadır. Ürünlerinin kullanışı, malzeme kalitesi vb bir çok nedeni vardır. Oduman nargile takımları yurtdışından oldukça fazla talep görmektedir. Nargile takımlarına  biraz daha yakından göz atalım.

 

Oduman nargile takım ve modelleri

Nargile modelleri genel olarak masa üstü şeklindedir. Daha çok bu alanda model seçeneği mevcuttur. Bunun yanı sıra çantalı nargile takımı modelleri mevcuttur. Çantalı modelleri arasında sektörde isim yapmış  takımları mevcuttur. Seyahat nargile olarak bilinen küçük ama çok yüksek performansı olan modellerde mevcuttur. Ürünler de kullanın camlar hakkında bilgi vermek istiyorum.  Nargile takımlarında soda camı kullanıyorlar. Kullanılan malzeme gerçekten çok kalitelidir.  Gövde tepsi kısmından çelik malzeme mevcuttur. 

 

Oduman markasının ürünlerini web sitemizden satın alabilirsiniz. Fiyatına göre performanslı ürünlerdir. Narsev firması olarak oduman ürünlerini gönül rahatlığı ile satıyoruz.