Nargile folyosu

Nargile Folyosu - Nargile JelatiniNargile folyosu belli aralıklarda kalınlık olarak özel seçilm...

Nargile Folyo - Jelatin

Nargile lüle üzerinde kullanılan parlak ürün adı folyo olarak geçmektedir. Nargile folyosu alırken nelere dikaket edilmeli vb konularda kısaca bilgiler vereceğiz. Nargile folyosu kaç mikron olmalıdır sorusu en fazla sorulan sorulardan biridir. 

Nargile Folyosu

Nargile folyosu ortalama 35 mikron ile  37, 41 mikron aralığında değişmektedir. Folyo nargile lülesinin içerisinde aromanın yanmamasını ve tadının çok değişmemesini sağlar. Folyo kullanırken hava almayacak şekilde iyice sarılması gerekir. Genelde cafe ve ev müşterileri çift kat kullanarak daha fazla performans almaktadır. 

Nargile folyosu kalın mı ince mi olmalıdır?

Folyo konusunda müşterilerin bazen bu konuda kararsız kaldıklarını görüyoruz. Nargile folyosu kalın yada ince mi olmalı... Bu sorunun cevabı aslında kişiden kişiye değişmektedir. İnce folyoyu 2 kat olarak kullanırsanız zaten kalın şekilde olacaktır. Kalın folyoyu tek kat kullanırsanız sorunu ortadan kaldırırsınız. En güzeli  37 mikron alıp çift kat kullanıp en iyi peformansı alabilirsiniz. Diğer nargile malzemeleri için kategorimize göz atabilirsiniz.

Nargile jelatini ile detaylı bilgi için yukarıda ürünlerimize göz atabilirsiniz. Toplum alımlar için müşteri hizmetleri ile veya whatsup destek hattından yazarsanız yardımcı olunur.