Önemli Bilgilendirme : 4207 sayılı kanun gereği online tütün satışı yapılması yasaktır. Mağazamızdaki tütün çeşitleri için 05302621428 WhatsApp hattından bilgi alabilirsiniz.

Meşe nargile kömürü 10 KG


(%11 indirimli fiyat)

Gönderim : Ücretli Kargo
Ürün Kodu : mese
Stok Durumu: 1 adet
Kategori : Nargile kömürleri

Adet:
Ürün Açıklaması

Meşe Nargile Kömürü

Doğal nargile kömürü denildiğinde aklımıza gelen ilk kömürdür. 10 kg paket şeklinde satışı yapılır. Seçme meşe nargile kömürü parmak kalınlığında seçilerek paketlenir. Toz oranı oldukça düşüktür. 

Odun nargile kömürü olarakda bilinir. Meşe kömür olarak piyasada bir çok markanın ürünleri mevcuttur. Meşe kömür alırken KUBA meşe kömür almanızı tavsiye ediyoruz. Yanması kolay ve kül toz oranı daha iyidir. 

Meşe kömür ile nargile keyfi bir başkadır. Eskiler hep meşe kömür kullanılır. Özellikle klasik nargile severlerin vazgeçilmezidir. Meşe kömür biraz zahmetli olsada içenlerin bu zahmete katlandığını biliyoruz. Mşe kömür için mutlaka nargile köz kovası kullanmanız gerekir. Köz kovası içerisinde közler sönmez. Kullanımı kolaylaştırır.

Meşe kömür nasıl yakılır?

Kömürü ilk olarak nargile köz ocağı yada tüp üzerinde  biraz yakıp daha sonradan köz kovası üzerine ilave yaparak kullanabilirsiniz. Kömürü kullanırken nargile lülesi üzerine nargile közlüğü kullanmanızda fayda vardır. Közlük ile hemen sönmez. Daha fazla detaylı bilgi için wp üzerinden yazabilirsiniz.

Benzer Ürünler
30.00₺

Coco Pearls 26 mm nargile kömürü Coco pearls nargile kömürü satışta....

70.00₺

Kefo Gold Hindistan cevizi nargile kömürü  Nargile sektöründe kefo mar...

425.00₺

Küba Meşe Nargile Kömürü Meşe ağacından özel olarak yapılan nargile k&...

1.00₺

Cocodalya Kömür Toptan Satış  Cocodalya kömür toptan alım yapm...

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

KABUL EDİYORUM