Önemli Bilgilendirme : 4207 sayılı kanun gereği online tütün satışı yapılması yasaktır. Mağazamızdaki tütün çeşitleri için 05302621428 WhatsApp hattından bilgi alabilirsiniz.

Lions elektrikli nargile köz yakma ocağı (rezistanslı)


(%17 indirimli fiyat)

Gönderim : Ücretli Kargo
Ürün Kodu : lions
Stok Durumu: 12 adet
Kategori : Elektrikli köz makinesi

Adet:
Ürün Açıklaması

Lions shisha köz yakma ocağı 

Lion shisha elektrikli nargile köz yakma makinesi resmi satış sitesi. Lion marka nargile kömür yakıcı ocakda topraklama hattı mevcut  220 v elektrikle çalışmaktadır. Ürün rezistans sayesinden közleri yakar. Sağlamlık açısından oldukça kaliteli üründür.  

Ürün kutulu olarak üretilmektedir. Ürün gövde kısmında galvaniz kullanılmıştır. İçerisinde 600w rezistans mevcuttur. Kaliteli 1 metre kablosu mevcuttur. Ürün üzerinde aç kapa anahtarı mevcuttur. Ürünü kullanırken aç kapa düğmesi kolaylık sağlamaktadır. Taşımak için kutu içerisinde tutma aparatı ve vida ile satılmaktadır. Lion nargile kömür yakıcı ürün sizler için kolaylık sağlar. 

Lion köz yakma makinesi ise 5 ile 10 dakika da nargile kömürü hazır olur. Köz yakarken ürün üzerinde rezistans kısmı için metal koruma yapılmıştır. Köz yakarken mutlaka metal korumayı kullanmalısınız. Kullanmadığınız zaman rezistans çok kısa sürede bitebilir.  

Yedek Parça 

Elektrikli köz yakma ürünlerinin rezistans kısmında erimeden dolayı bozulmalar olabiliyor. Bu durum her markada olabilmektedir. Yedek rezistans sitemizden alabilirsiniz.  

 

Benzer Ürünler
300.00₺

Caesar rezistanslı nargile köz makinesi  Caesar elektrikli nargile köz yak...

99.00₺

Big Baba Elektrikli Köz Ocağı Big baba köz ocağı taşınabilir üst kısmı ile k&...

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

KABUL EDİYORUM