Kefo

Kefo Matara Çantalı NargileKefo markasının çantalı çelik nargile takımı. Kefo matara perfor...

Kefo Trip Çantalı NargileKefo markasının  en çok satılan çantalı nargileleri arasındad...

Kefo Çantalı Çelik Bombus Nargile TakımıKefo markasının en güzel takımlarından birisidir. ...

Kefo

 

Nargile sektöründe gerçekten adını yazdırmış markadır. 2004 yılından bu yana sektörde olan ve  2011 yılında kefo markası ile  gücüne güç katan firmadır. Yurtdışı bağlantıları ile sektörde ki açıkları iyi gözlemleyip bir çok ürünlerde yenilikçi olan firmadır. Her alanda yenilikçi firma olarak bilinen kefo markasını biraz dağa yakından tanıyalım. Kefo markasının nargile sektöründe hemen hemen alanda ürünleri mevcuttur. Üretimde kullanmış olduğu malzemeler kaliteli ve görsel olarak da çok başarılı bir mimari yapıya sahiptir. Herkesin bu markayı yakından uzaktan tanıdığını düşünüyoruz. Bizler kadar sizlerde kefo markasının ürünlerini kullanmaktan  memnunsunuz.  Kefo nargile takımı olarak bir çok modelleri vardır. Sizlere kefo takımlarının kısaca aşağıda  bilgi vereceğiz. 

 

Kefo nargile takımları

Kefo takımlar arasında  vip, cam, bardak, çelik, masa üstü vb modellerde üretim yaptığı takımları mevcuttur. Standart nargile takımları ve konya modeller vip kategorisinde birleşmiştir. Çelik nargile grubunda oldukça başarılı modelleri mevcuttur. Burada sizlere kısa bilgiler vermeye çalışıyorum. Çelik çantalı nargile grubunda trip, bombus modelleri sektörde adını duyurmuştur. Çantalı olması taşınabilir olması ve üstüne çelik malzemeden kullanılması  satışlarının artmasında en önemli özellikleridir. 

 

Kefo markasının nargile takımları piyasa şartlarına göre herkese hitap ediyor. Uygun nargile takımları da mevcut orta nargile takımları da var bunun yanında ful çelik dört çıkışlı gösterişli nargile takımları da mevcuttur.

 

Kısaca kefo markası nargile sektöründe çok güvenilir çok sağlam bir firmadır. Ürünlerinin kalitesi kullanılan malzemeler yedek parça konusunda müşterilerini ve partner firmalarını üzmemiştir. Her geçen gün daha güzel ürünleri piyasaya sürmeye devam edecektir. Narsev firması olarak bizlerde kefo markasının ürünlerini satmaktan mutluluk duyuyoruz.