Önemli Bilgilendirme : 4207 sayılı kanun gereği online tütün satışı yapılması yasaktır. Mağazamızdaki tütün çeşitleri için 05302621428 WhatsApp hattından bilgi alabilirsiniz.

Babil kubbe, kapaklı hmd lotus, nargile kubbesi ısı ayarla


(%8 indirimli fiyat)

Gönderim : Ücretli Kargo
Ürün Kodu : kubb
Stok Durumu: 70 adet
Kategori : Közlükler

Adet:
Ürün Açıklaması

Babil Kubbe Hmd /  Kapaklı Isı Ayarlı Közlük 

Yeni nasıl nargile lülelerinin üretimi artması ve teknoloji ile yeni nesil közlüklerin çıkması neden olmuştur. Babil markasının bu güzel ürünü babil kubbe hmd ürünü özelliklerinden bahsedelim. 

Ürün Özellikleri 

İç çapı 62 mm alt çapı 75 mm şeklinde tasarlanmıştır. Ürünün alt kısmında delikler mevcuttur. İçerisinde közün hem kararmamasını sağlar hem de çekimi rahatlatır. Bu alt yapısı ürünün gerçekten çok kaliteli. Bazı hmdler de közlerin içerisinde hemen kararma yaptığını ve tütün içerisine küllerin düştüğünü görüyoruz. 

Isı ayarı ve kontrolü 

Ürün ile ısı ayarı yapabilirsiniz. Aroma ile uzun için sağlayabilirsiniz.  Isı kontrolü yaparken dikkat etmeniz gereken yerlerden bahsedelim. Lüle dolumu mutlaka özenle yapınız. Aromayı kubbeye değmeyecek şekilde ayarlamanız gerekir. Lüle dolumu için youtubedan videolara bakabilirsiniz.  

3 köz mü 2 köz mü? 

En çok sorulan sorulardan bir tanesi budur. Babil kubbe hmd ile 3 köz de kullanabilirsiniz 2 köz ile de içim sağlayabilirsiniz. 3 Köz ile kullanım yaparken bunlara dikkat edelim. Kesinlikle kapağını kapatmayalım. Aşırı derecede ısı vereceği için nargileniz yanar ve acı bir tat alırsınız keyfiniz kaçabilir. 3 köz ile kapak sistemini 45 dakika sonra kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Bunu sebebi ise közlerin biraz küçülmesi ve ısının dağılmaması için kapağı kapatabilirsiniz. 2 köz ile nasıl nargile içebilirsiniz. 2 köz yaktınız kubbeye közleri koyun ve ağız kısmını kapatın 1 dk bekledikten sonra içim sağlayabilirsiniz. Ağzı kapalı olacağı için ısı dışarı dağılmaz ve 60 dakika etkili olur. 

Nasıl temizlenir? 

Kubbenin zaman zaman alt kısımlarında kararmalar oluşmaktadır. Bunun sebebi tütün yapışması ve içim sonra temizlenmemesinden kaynaklanır. Temizlemek için sert fırça kullanabilirsiniz. Sıcak suya fazla vurmayın metal özelliğini kaybedebilir.  

Not: BURAYI MUTLAKA OKUYUNUZ! 

Babil kubbe ateş üzerinde ya da mutfakta ocak ya da közlerin üzerinde  30 saniye ile  1 dk arasında ısıtın. Daha fazla kalırsa kurşun gibi erime yapar mutlaka dikkat ediniz.  

 

Benzer Ürünler
19.00₺

Lüle üstü çelik yanmaz Folyo üzeri nargile közlük yanmaz modeli...

45.00₺

Coco Türk Ring Coco Türk markasının en güzel közlük modelidir. Ür&uu...

70.00₺

Babil kubbe hmd (Tutmalı) Babil markasının közlük modellerin kubbe yenilendi. Ür&u...

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

KABUL EDİYORUM